ساخت اسکلت فلزی و اجرای سوله و انواع سالن

گروه فنی و مهندسی سایت تیرچه پیش تنیده متشکل از مهندسین مجرب اجرایی و طراح سازه که سال ها در زمینه ساخت و ساز و اجرای انواع ابنیه و سازه های سنگین صنعتی وانواع سوله ( سوله صنعتی ، انبار ، ساخت و اجرا انواع سالن و … ) فعالیت گسترده در ایران و خارج از ایران را داشته اند تشکیل گردیده . هدف ما در تیم اجرایی و طراحی تیرچه پیش تنیده معرفی سیستم های نوین سازه ای در کشور می باشد که خصوصیات مورد نظر از یک سازه استاندارد یعنی مقاومت مورد انتظار از یک سازه مهندسی ساز در کنار اقتصادی بودن آن را بر آورده نماید همچنین پس از معرفی سیستم مورد نظر اجرای صحیح و اصولی سیستم های سازه ای مورد نظر در گام بعدی می باشد . تیم مجرب کنترل کیفیت همواره در تمامی مراحل ساخت شامل برش – مونتاژ – جوشکاری و سوراخکاری اتصالات پیچ و مهره ای ناظر بر کاربوده تابهترین کیفیت با بالاترین استانداردها در نتیجه کار حاصل شود .

طراحی و ساخت اسکلت فلزی به روش پیچ و مهره ای و جوشی با تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته در محل کارحانه توسط پرسنل آموزش دیده تیم اجرایی تیرچه پیش تنیده صورت گرفته و توسط تیمهای مجرب نصاب در محل پروژه نصب میگردد . کادر مهندسی طراح با تکیه بر دانش فنی و تجربه بالا و رعایت استانداردها و آیین نامه های معتبر و استفاده از نرم افزارهای به روز و کارآمد نقش موثری در طراحی بهینه را در این مجموعه ایفا میکند .

در واقع نحوه صحیح اجرای اسکلت فلزی در جهان بروش تولید در کارخانه می باشد ، بدین صورت که طبق نقشه محاسباتی اسکلت فلزی به صورت المان تیر ورق در کارخانه برش می خورد و نحوه جوش قطعات چه در تیر ، ستون و سایر اتصالات توسط دستگاه جوش زیر پودری و یا جوش آرگون و co2 با کیفیت بسیار بالاتر نسبت به جوش در محل پروژه صورت میگیرد و کیفیت و مقاومت جوش توسط تیم مهندسین کنترل کیفیت مربوطه بررسی و در انتها در صورت لزوم از طریق روش تست جوش غیر مخرب التراسونیک مجددا چک میشود .

تیم اجرا تیرچه پیش تنیده این افتخار را دارد تا اسکلت فلزی مورد نظر شما را در اسرع وقت طراحی و در محل کارخانه ساخته و در کارگاه مورد نظر نصب نماید . جهت مشاوره و سفارش ساخت سوله با قیمت مناسب هم اکنون با مهندسین تیرچه پیش تنیده تماس حاصل فرمایید .

 

طراحی و ساخت اسکلت فلزی

طراحی و ساخت اسکلت فلزی

 

ساخت سوله با جان سینوسی ، گروه مهندسی تیرچه پیش تنیده با بهره گیری از سیستم سازه ای نوین سینوسی تحت لیسانس شرکت زمان استیل اتریش ، اقدام به اخذ مجوز های لازم از سازمان های مربوطه نموده و هم اکنون مجاز به ساخت سوله با جان سینوسی در کشور عزیزمان ایران می باشد ، این تکنولوژی جدید دارای ویزگی های منحصر بفردی در نوع خود می باشد که علاوه بر مقاومت لازم یک سوله در برابر باد و بار برف ، انواع فشار های جانبی قابلیت تحمل نیرو ها به مقدار بیشتر نسبت به سوله های معمولی موجود در کشور را داراست و این قابلیت ها در نوع طراحی و روش اجرا سوله نهفته است ، نکته بسیار مهم دیگر که در ساخت سوله با جان سینوسی وجود دارد علاوه بر افزایش مقاومت نسبت به سوله های معمولی کاهش وزن سوله به مقدار ۳۰% می باشد ، نتیجه آنکه هزینه قابل پرداخت از سوی کارفرما مقدار قابل توجهی کاهش می یابد .

نحوه ساخت سوله با جان سینوسی : استفاده از ورق فولادی مخصوص به عنوان جان که به صورت سینوسی و حذف کامل سخت کننده ( استیفنر ) در جان تیر ورق مورد استفاده ، و بال تیر ورق طبق محاسبات و نقشه اجرایی مورد استفاده قرار میگیرد ، جوش تیر ورق سینوسی هم از نوع جوش آرگون توسط ربوباتهای مجهز صورت میپذیرد ، این نوع جوش در نوع خود از بالاترین کیفیت جوش برخوردار می باشد .

تیم مهندسی تیرچه پیش تنیده هم اکنون برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت سوله با جان سینوسی و هم چنین نصب سوله در کارگاه پروژه مدنظر را با بهترین قیمت می نماید ، جهت مشاوره و اخذ قیمت تماس تماس حاصل نمایید .

تیر با جان سینوسی تکنولوژی جدید می باشد که جایگزین تیر فولادی لانه زنبوری در ساختمانهای اسکلت فلزی است و به عنوان تیر فرعی در ساختمان ( در سقف عرشه فولادی و سقف کامپوزیت ) مورد استفاده قرار می گیرد ، اما مهترین مزیت تیر با جان سینوسی در وزن کمتر این تیر های فولادی نسبت به تیر لانه زنبوری به میزان ۳۰% و کمترین دور ریز و پرت فولاد در برش و … نسبت به سایر تیر های مورد استفاده در سازه اسکلت فلزی را داراست ، همچنین نوع جوش این تیر فولادی از نوع جوش آرگون می باشد که مطمئن ترین جوش موجود است ، که به تفصیل بررسی آن خواهیم پرداخت .

سایت تیرچه پیش تنیده برای نخستین بار اقدام به ساخت و اجرای تیر فولادی با جان سینوسی در ایران نموده ، که در جای خود تکنولوژی جدید و دارای پتانسیل بالا در صنعت ساختمان می باشد . جهت سفارش و خرید تیر سینوسی هم اکنون با مشاوران ما تماس حاصل نمایید .

ساخت سوله با جان سینوسی

ساخت سوله با جان سینوسی

 ساخت و اجرای سازه های فلزی در دست اقدام خود را به کارخانه سازنده سوله و اسکلت فلزی بسپارید ، بدون واسطه ، کمترین قیمت ، تضمین بالاترین کیفیت ، همراه با ارائه فاکتور رسمی

ساخت سوله و اسکلت فلزی را در اینستاگرام