اجرای سقف عرشه فولادی-قیمت ورق عرشه فولادی-فروش متال دک

در بخش قبل پیرامون مزایا و روش اجرای سقف تیرچه بلوک پاشنه بتنی و کرومیت مطالبی خدمت کاربران گرامی ارائه گردید ، اما این بخش به ارائه خدمات اجرا و فروش ورق عرشه فولادی ( متال دک ) و گل میخ اختصاص یافته است . در ابتدا به این مهم می پردازیم که چرا سقف عرشه فولادی در سال های اخیر رواج یافته و پیش بینی می گردد که در سال های آینده سقف تیرچه بلوک به خصوص از نوع پاشنه بتنی منسوخ شده و سقف عرشه فولادی که به متال دک هم مشهور است یکی از بهترین جایگزین های این سقف به خصوص برای ساختمان های با اسکلت فلزی می باشد .

اجرای سقف عرشه فولادی – فروش ورق عرشه فولادی

عرض شود در ابتدا سقف عرشه فولادی برای ساختمان های اسکلت فلزی طراحی شده و مورد استفاده قرار می گرفت اما در حال حاضر امکان اجرا سقف عرشه فولادی برای اسکلت بتنی نیر فراهم شده البته اندکی هزینه بر است اما مسلما قابل انجام می باشد ، روش اجرای سقف عرشه فولادی را برای سازه های فلزی بررسی می نماییم ، پس از نصب کامل و برپایی ساختمان اسکلت فلزی نوبت به اجرای سقف آن می رسد که در اینجا ما قصد استفاده از سقف عرشه فولادی را داریم و قبلا محاسبات آن توسط مهندس مربوطه صورت گرفته است . ابتدا تیر های فرعی در محل های مناسب خود نصب می گردد ، لازم به ذکر است اتصال تیر های فرعی به صورت مفصلی می باشد و می توان از تیر های لانه زنبوری و یا تیر ورق هم برای این بخش استفاده نمود . پس از نصب تیر های فرعی ورق عرشه فولادی – متال دک با مشخصات مندرج در نقشه به محل منتقل شده و در جای خود نصب می گردد ، سپس گل میخ های مخصوص که نیاز به اپراتور متخصص دارد با توجه به استاندارد ها در جای خود نصب می گردند لازم به ذکر است نقش اصلی گل میخ ها برش گیر بودن آنها است و باعث یکپارچگی سقف و تیر های فرعی می شود ، پس از آن شبکه ای از مش فولادی در سراسر سقف قرار می گیرد که وجود این مش ها مزایای بسیاری دارد از جمله عدم افت بتن ، جلوگیری از ترک های مختلف بتن ، افزایش ظرفیت بتن کف و … . در انتها بتن ریزی صورت می گیرد ، از جمله مزایای این سیستم امنیت بالا و استاندارد بالا این نوع سقف نسبت به سایر موارد ، وزن پایین این سقف نسبت به سایر سقف ها برای اسکلت فلزی و حذف نمودن بلوک و مصالح پر کننده ، پیوستگی بین تیر های فرعی و بتن سقف ، اجرا همزمان چند طبقه سقف با هم که سرعت کار ساخت را جند برابر افزایش می دهد ، انبار کردن ورق عرشه فولادی نیاز به فضای کمی دارد ، تکمیل شناسنامه ساختمان با استاندارد بالا .

قیمت ورق عرشه فولادی

قیمت ورق عرشه فولادی

ورق عرشه فولادی با ضخامت های ۰٫۸ تا ۲٫۱ توسط ماشین آلات رول فرمینگ به صورت نورد سرد در ایران تولید می شود و تیرچه پیش تنیده این افتخار را دارد که خود تولید کننده ورق عرشه فولادی در کشور می باشد ، جنس گالوانیزه ورق عرشه فولادی و شکل هندسی ذوزنقه ای در کنار آج های موجود این ورق سیستمی را تشکیل داده تا ضمن قالب بودن آن می تواند به خوبی نقش سازه ای ایفا نموده و به قولی با یک تیر دو نشان را زده است .
جهت سفارش و خرید ورق عرشه فولادی با قیمت مناسب از تولید کننده و یا اجرا سقف عرشه فولادی در سراسر نقاط ایران با ما تماس حاصل نمایید .

اجرای سقف عرشه فولادی

اجرای سقف عرشه فولادی


ساخت سوله و اسکلت فلزی را در اینستاگرام