درباره تیرچه پیش تنیده تهران

تیرچه پیش تنیده تهران
بتن پیش فشرده تهران با مدیریت آقای مهندس اکبر دانشگر مفتخر است که با بیش از ۵۰ سال سابقه (تاسیس ۱۳۴۸) و تولید ميليونها متر طول تیرچه پیش تنیده در خدمت شما هم‌میهنان گرامی میباشد .

تیم فنی سایت تیرچه پیش تنیده از جمله معدود گروه های مهندسی ایران می باشد که همواره در پی نوآوری و ورود سیستم های سازه ای نوین و تکنولوژی های برتر ساختمانی به کشور می باشد . قدم اول ما واردات و راه اندازی خط تولید سقف هالوکور و تجهیزات مرتبط به ایران بود ، توضیح آنکه سقف هالوکور به عنوان یک تکنولوژی برتر در کشور های اروپایی و محافل مهندسی جهان مطرح میباشد ، کاربرد اسلب های هالوکور جهت استفاده تحت عنوان سقف و سایر المان های بتنی پیش تنیده در انواع سیستم ساختمان ها ( تیرچه پیش تنیده ) می باشد که اولین بار توسط ما وارد ایران گردید .

اجرا سقف هالوکور توسط تیرچه پیش تنیده

اجرا سقف هالوکور توسط تیرچه پیش تنیده

هم اکنون در تیم مهندسی تیرچه پیش تنیده بصورت تخصصی بر روی تیرچه پیش تنیده با کیفیت قابل رقابت با محصولات اروپایی فعالیت می نماییم که گوشه ای از این خدمات ساختمانی عبارت اند از :

به طور کلی گروه تیرچه پیش تنیده زیر مجموعه ای از سایت بنا کالا می باشد و هدف ما طراحی ، ساخت و اجرا تمامی حوضه های ساختانی در ایران و خارج ایران می باشد ، در سایت تیرچه پیش تنیده هدف ما پوشش سازه های فلزی در تهران و سایر نقاط کشور می باشد . و همچنین هدف ما در سایت بنا کالا پوشش کالا های ساختمانی در درجه اول و خدمات مرتبط به سازه های بتنی و فرآورده های سیمانی نظیر افزودنی های بتن ، بتن ریزی های خاص ، طراحی فروش و اجرای سقف تیرچه بلوک و … در تمام نقاط ایران می باشد .