لیست قیمت محصولات تولیدی شرکت بتن پیش فشرده تهران

تیپ بندی قیمت تیرچه بر اساس تعداد وایر

ردیفتیپ محصولقیمت واحد بر اساس متر طول
1تیرچه 3 وایر۸۶۰،۰۰۰ ریال
2تیرچه 4 وایر۱،۰۳۰،۰۰۰ ریال
3تیرچه 5 وایر۱،۳۵۰،۰۰۰ ریال
4تیرچه 6 وایر۱،۷۹۰،۰۰۰ ریال
5تیرچه 7 وایر۲،۰۷۰،۰۰۰ ریال

 

تیپ بندی تیرچه بر اساس طول دهانه و نوع کاربری متفاوت می باشد ، به عنوان مثال برای کاربری مسکونی :

ردیفطول دهانهتیرچه - تعداد وایر
1تا دهانه 5.40 مترتیرچه 3 وایر
2از 5.50 الی 6.40 مترتیرچه 4 وایر
3از 6.50 الی 7.40 مترتیرچه 5 وایر
4از 7.50 الی 8.40 مترتیرچه 6 وایر
5از 8.50 الی 9.20 مترتیرچه 7 وایر
6از 9.30 الی 12 مترتیرچه 7 وایر دوبل

 

با گسترش ساخت و ساز در سراسر کشور ایران شاهد استفاده از مصالح مختلفی برای ساختار یک بنا هستیم . با افزایش بنا های مسکونی و تجاری در سراسر ایران قطعا میزان تولید مصالح نیز با افزایش قابل توجهی روبرو خواهد شد . اما در این بین اولویت اصلی اکثریت ملک سازان این مسئله است تا با صرف کمترین هزینه ، بیشترین کیفیت را به دست آورند . از این رو هر فردی تلاش می کند تا بهترین مصالح را در ساختار بنای خود استفاده کند .

تیرچه ها به عنوان یکی از مصالح پر کاربرد در ساختار بنا های مسکونی و تجاری شناخته می شود و انواع مختلفی را نیز شامل می شود. یکی از انواع تیرچه ها ، تیرچه پیش تنیده است که قیمت تیرچه پیش تنیده نیز با توجه به مسائل اقتصادی روزمره با نوسانات متنوعی همراه است . اما اکثریت مجموعه های تولیدی برای رفع نوسانات و کاهش آن ها روش های به خصوصی را برای فروش تدارک دیده اند .

تیرچه پیش تنیده چیست ؟

به طور کلی تیرچه پیش تنیده نوعی مصالح جدید در کشور ایران شناخته می شود، اما تولید آن به سال های اول پس از جنگ جهانی دوم باز می گردد . نیاز است که بدانید این محصول به دلیل ساختار فوق العاده خود همواره محبوبیت زیادی را در میان مردم داشته است. این موضوع باعث شده تا اکثریت بنا های امروزی نیز در ساختار خود از این محصول بهره مند باشند . چرا که علاوه بر ایجاد مقاومت می تواند ویژگی های فوق العاده بهتری را نیز به همراه خود بیاورد .

همچنین اکثریت مجموعه هایی که اطلاعاتی را در رابطه با قیمت تیرچه پیش تنیده می دهند به عنوان واسطه فروش شناخته می شوند. چرا که تولید تیرچه پیش تنیده تنها مختص به برخی از مجموعه ها در سراسر کشور ایران می باشد . چرا که روند تولیدی این محصول بسیار فشرده بوده و نیازمند تجهیزات فوق حرفه ای می باشد. از این رو تمامی تولید کنندگان تیرچه قابلیت تولید این محصول را ندارند. مقطع به کار گرفته شده در ساخت این محصول همانند حرف T بوده و رده مقاومتی آن C35 و بالاتر می باشد . مقادیر ذکر شده برای یک تیرچه سبب افزایش محبوبیت آن می شوند .

نحوه تولید تیرچه های پیش تنیده در کارخانجات

همان طور که گفتیم نحوه تولید این تیرچه ها در مقایسه با سایر تیرچه ها متفاوت بوده و قیمت تیرچه پیش تنیده نیز در مقایسه با سایر تیرچه ها متفاوت است. نیاز است که بدانید در تولید این مدل از تیرچه ها، مفتول های مخصوص را پیش از بتن ریزی توسط جک هایی خاص تحت کشش قرار می دهند. پس از قرار گیری مفتول در مرحله تحت کشش، بتن ریزی مقطع تیرچه پیش تنیده به صورت کامل انجام می شود .

مسئولان اجرایی این فعالیت پس از انجام مرحله بتن ریزی و کسب اطمینان لازم از مقاومت ایجاد شده در تیرچه، اقدام به آزاد سازی مفتول ها می کنند. در نتیجه انجام این فرآیند، بتن تیرچه ها تحت تنش فشاری مخصوصی قرار می گیرد .

 

قیمت تیرچه پیش تنیده در بازار های ایران

یکی از مباحث فوق العاده مهم و اساسی که اکثریت صاحبان بنا های مسکونی و تجاری به آن می پردازند، قیمت تیرچه پیش تنیده است. به طور کلی قیمت تیرچه پیش تنیده در طول سال با نوسانات مختلفی همراه می باشد. علت اصلی این موضوع نیز وجود واسطه های مختلف در فروش و همچنین نوسانات ارزی در کشور ایران و مسائل اقتصادی است .

اما نیاز است که بدانید در سال های اخیر با تاسیس مجدد چندین مجموعه معتبر در حوزه تولید تیرچه، شاهد ایجاد ثبات در قیمت تیرچه پیش تنیده هستیم. از این رو نیاز است تا با خرید خود از روش های بدون واسطه سبب حذف واسطه ها و رهایی از شرایط نامطلوب اقتصادی شوید .

سفارش تیرچه پیش تنیده

امروزه مجموعه های زیادی در سراسر کشور ایران به تولید و فروش انواع تیرچه از جمله تیرچه پیش تنیده در سراسر کشور می پردازند . یکی از مجموعه های پر سابقه و معتبر نیز ، بتن پیش فشرده ایران می باشد. این مجموعه با داشتن سابقه بی نظیر خود و استخدام نیرو های فعال همواره به عنوان یکی از برترین گزینه های تولید تیرچه شناخته شده است .

مردم کشور ایران می توانند برای سفارش تیرچه پیش تنیده و اطلاع از قیمت تیرچه پیش تنیده به وب سایت رسمی این مجموعه مراجعه و نسبت به خرید تیرچه مورد نظر خود اقدام نمایند .